GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 17036114

nr 1703 6114

Ytterfoder

med fat, ett par, keramik. Höjd: 19 cm. Diameter: 20 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 26 maj 2025
kl 19:16:27

Tilgman Keramik